Kniha návštěv

Datum 14.10.2018
Vložil MatthewMeath
Titulek Test, just a test

Hello. And Bye.

Datum 09.10.2016
Vložil Vladislav
Titulek dobrý

Dlouho jsem od vás odebíral meče. Šermem se zabývám 30 let. Nemohl jsem si stěžovat, ale zkusil jsem nedávno meč od jiného populárnějšího výrobce. Mé porovnání: vzhledově o trochu lepší- více doleštěn, lehčí a při výměně kůže jsem přišel na to, že váš styl sesazení meče na příční nýty už okopírovali i jiní výrobci. Musel jsem se smát, když si vzpomenu, jak vás ostatní výrobci haněli a pomlouvali že to není origo a pod. Takže Váš způsob sesazení meče má asi něco do sebe. Držím Vám palce.

Datum 22.02.2016
Vložil Jiří S.
Titulek meč

Dobrý den. Dnes mi přišel meč, je přesně dle mých představ a už se nemohu dočkat až s ním začnu bojovat :-)

Datum 15.08.2015
Vložil Aleš H.
Titulek samá chvála

Dobrý den, s mečem od vás sem naprosto spokojen,sedí v ruce a skvěle "poslouchá" a i při spackaném krytu se čepel ani nehne(maximálně udělá zub protivníkově čepely).
děkuji a chválím vás při každé příležitosti:-)

Datum 08.06.2015
Vložil Maltavar
Titulek Spokojenost

Dnes mi od pana Hurdálka přišel meč. Musím říci, že bohatě předčil moje očekávání a jsem s ním na výsost spokojen. Ať se daří pane Hurdálku a děkuji!

Datum 13.12.2012
Vložil Hirotar
Titulek Spokojenost a dotaz

V roce 2008 jsem si od pana Hurdálka objednal jednoruční gotický meč s pochvou. Přišel mi do tří dnů a jsem sním dodnes naprosto spokojen. Sice zprva mi vadil jílec, kvůli omotání drátkem, ale fakt, že jsem neměl rukavice, v bitvě naopak perfektně seděl v ruce. Přešel jsem teď na jiné období a chtěl bych si objednat meč na ranný středověk, nejlépe pro Varjagy a danax, je možné to u vás vyrobit?

Datum 14.12.2012
Vložil Hurdálek
Titulek pro Hirotara

Vážený pane, objednávku mi, prosím, pošlete na mail V.hurdalek@seznam.cz. Zde na Vás není uveden kontakt . Děkuji Hurdálek

Datum 11.10.2012
Vložil Franz
Titulek Tesáček

Pochvala, dobrá práce a spolupráce. Mohu jen doporučit., maximální spokojenost.

Datum 29.05.2012
Vložil p.t.
Titulek dobry

podle me dobry zbrane

Datum 25.05.2012
Vložil Michal
Titulek Dotaz urgentní :-)

Rád bych si u vás nechal vyrobit meč dle vlastních představ. Kam přesně mohu napsat nebo lépe zavolat abych se přímo mohl poradit a dohodnout ? Děkuji moc za odpověď. Hezký den.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode